O nas

„Nie to co jest, pobudza do twórczości, lecz to, co może być, nie rzeczywiste, ale możliwe”
Rudolf Steiner

Aranżacja ogrodu to tak samo ważny element, jak urządzanie wnętrz mieszkania czy domu. Ogród to miejsce wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi oraz przestrzeń stwarzająca nam nowe możliwości i dająca radość w ciepłe dni. Warto zatem pomyśleć o tym, by w 100% odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Udany projekt ogrodu łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie ogrodów to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci?

Nasze projekty są zawsze przemyślane: zarówno układ przestrzenny jak i dobór roślin w pełni odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i tworzeniu niebanalnych aranżacji architektoniczno-roślinnych, które stanowią o atrakcyjności danego miejsca. W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza.

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów oraz terenów zieleni wszelkiego typu: ogrodów przydomowych, terenów zielonych przy firmach, zieleni miejskiej, rewitalizacją istniejących założeń ogrodowych, jak również projektami nawierzchni, systemów automatycznego nawadniania, oświetlenia w ogrodzie czy zagospodarowania balkonów i ogrodów zimowych.

Projektowanie opieramy przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb Klienta. Zaprojektowany przez nas ogród to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność stworzona w harmonii z otoczeniem i oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających właścicieli.